Montaż systemów mechanicznej wentylacji

Usługa montażu wentylacji mechanicznej

Montażu instalacji wentylacyjnych nie powinno wykonywać się samodzielnie. Rekuperację budynku należy w pierwszej kolejności zaprojektować, z kolei wykonanie zlecić firmie instalatorskiej. Nieprawidłowy montaż może skutkować niepotrzebnymi kosztami związanymi z remontem budynku. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zlecić tę usługę fachowcom. Tym bardziej, że oprócz montażu należy później wyregulować całą instalację – od tych czynności bowiem zależy, czy cała wentylacja będzie działać sprawnie.

CAM00982
DSC02977 1

Montaż instalacji wentylacyjnych

Nasza firma oferuje fachowe przeprowadzenie montażu wentylacji mechanicznej w wybudowanym domu zgodnie z indywidualnym projektem oraz po ustaleniu z nim wszystkich szczegółów, zarówno przed jak i podczas wykonywania prac montażowych. Odpowiednio dobrany system wentylacji pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu, zapobiega gromadzeniu się wilgoci w budynku, a także jest rewelacyjnym źródłem świeżego powietrza. Korzyści zakupu i montażu takiej wentylacji jest zatem wiele.

Cennik naszych usług montażu wentylacji mechanicznej

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy specjalnie dla Państwa formularz kosztorysu montażu systemów wentylacyjnych. Po jego wypełnieniu i wysłaniu wraz z zaznaczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na pewno skontaktujemy się z Państwem w najszybszym możliwym terminie. Cennik montażu wentylacji zależy między innymi od stanu budynku oraz od tego, czy ma być ona z gruntowym wymiennikiem ciepła. Należy pamiętać że w budynku, w którym wybudowane są już kominy wentylacyjne, wentylację grawitacyjną należy zaślepić.

Możliwość montażu wentylacji mechanicznej w gotowym domu

Nasza oferta posiada różne dedykowane rozwiązania techniczne. Możliwy jest również montaż wentylacji mechanicznej w użytkowanym już domu. Czym to się w praktyce różni od montażu wentylacji mechanicznej na etapie budowy? Jest na pewno trudniejsze i tym bardziej wskazany jest udział profesjonalisty w tym przedsięwzięciu. Należy dokonać montażu wentylacji uwzględniając już istniejące instalacje, zagospodarowac odpowiedno duże miejsca i przeciągnąć całość montowanej wentylacji w domu tak, aby była jak najmniej widoczna.

Różnice cenowe montażu systemów mechanicznej wentylacji w zamieszkałym domu

Cennik montażu takiej wentylacji mechanicznej w gotowym budynku zasadniczo nie będzie się różnił. Ważny jest tutaj stan budynku, warunki do montażu oraz nakład pracy związany z dopasowaniem wentylacji do pozostałych instalacji. Jeśli chodzi o cennik, to najlepiej uzupełnić formularz montażu wentylacji dostępny na stronie, a my dokonamy niezobowiązującej wyceny.

dsc02929
Skontaktuj się z nami