Kosztorys instalacji

Kosztorys instalacji – od czego zależy?

Cennik montażu wentylacji mechanicznej zależy od wielu kwestii, dlatego jest ustalany indywidualnie dla każdego budynku. Co składa się na całkowitą cenę instalacji?

Pierwszy etap to prace projektowe, który jest niezwykle istotny i stanowi punkt odniesienia do kolejnych etapów prac. Wentylację mechaniczną należy dobrze rozplanować, tak by mogła zostać odpowiednio zamontowana. Nie mniej istotne jest także opracowanie zestawienia materiałowego które pozwoli bliżej oszacować koszt instalacji wentylacyjnej. Drugim etapem są koszty zastosowanych urządzeń wentylacyjnych. W ich skład wchodzi głównie rekuperator, będący centralą z odzyskiem ciepła oraz wybrany sterownik obsługujący system wentylacji. Ostatnie działania w ramach drugiego etapu prac to uruchomienie systemu, jego regulacja oraz sporządzenie protokołu skuteczności. Do pomiarów wydajności systemu stosujemy elektroniczny anemometr cyfrowy, który pozwala nam precyzyjnie ustalić wydajność poszczególnych punktów nawiewnych czy wyciągowych.. Podczas tego procesu po raz pierwszy włączamy urządzenie i odpowiednio je regulujemy. Koszty wentylacji mechanicznej wzrastają, kiedy klient decyduje się także na instalację gruntowych wymienników ciepła

Konkurencyjne ceny w regionie

W ofercie posiadamy rozmaite rozwiązania, cechujące się wykorzystaniem nowoczesnych technologii i innowacyjnych systemów. Umożliwiamy instalację zarówno w budowanych mieszkaniach, jak i domach już użytkowanych. Te wszystkie aspekty mają wpływ na duże zróżnicowanie cennika montażu wentylacji mechanicznej. Nasza oferta wyróżnia się korzystnymi i bardzo konkurencyjnymi cenami w regionie.

Niskie koszty projektu, urządzeń i montażu są u nas równoznaczne z najwyższą jakością i precyzją wykonania. Każda realizowana przez nas instalacja jest dokładnie przemyślana i kompleksowo tworzona, z myślą o domownikach, którzy osiągną lepszy komfort i standard życia. Dążymy do tego, aby udogodnienie, jakim jest wentylacja mechaniczna, mogło być dostępne dla możliwie szerokiego grona naszych odbiorców. Nie chcemy aby cennik ograniczał i zniechęcał do tego systemu, dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich klientów WOJWENT bardzo korzystną ofertę.

Wypełnij formularz!

Chcąc przygotować dla Państwa szacunkową ofertę na montaż instalacji wentylacyjnej z rekuperatorem prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, który umożliwi sprecyzowanie Państwa oczekiwań, a tym samym pozwoli zaproponować najbardziej